| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Mototechnics |
| Body type | Bike |
| Year | 2004 |
| Odometer | 62 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 78CB |
| VIN | JKAZXT00CCA006741 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 998 cm³ |
|---|---|
| 1.0 l | |
| Power | 128 kW |
| Top speed | 295 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 380 kg |
|---|---|
| Weight | 196 kg |
| Load capacity | 184 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 1385 mm |
| Seats | 2 |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 2045 mm |
| Width | 705 mm |
| Height | 1115 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Hästi hoitud ratas, hooldused tehtud õigeaegselt. Hiljuti tehtud asjad: 2024 Radiaator Piduriklotsid Esirehv Küünlad Jahutus lõdvikud Vaakumvoolikud Gaasitrossid Armeeritud piduritorud Klapivahede regull+mootori tihendid(kkk tihend,otsakaane tihendid) 2025 tagarehv Aku Lenksu laagrid Amordi õli ja tihendid Kaasa saab tagumise istme,originaal peeglid,originaal jahutus lõdvikud.
| Seller | Martin |
|---|---|
| Address | Pärnumaa |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."