
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2019 |
| Odometer | 95 800 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Brown |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 585XRL |
| VIN | WP0ZZZ97ZLL131380 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2.9 l |
|---|---|
| Power | 340 kW |
| Top speed | 278 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2710 kg |
|---|---|
| Weight | 2401 kg |
| Load capacity | 309 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2950 mm |
| Seats | 4 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 5049 mm |
| Width | 1937 mm |
| Height | 1417 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga kõrge varustustasemega Porsche Panamera, mida on hooldatud ainult Porsche esinduses. Antud sõidukil on registreerimistasu makstud,omanikuvahetus vaid 55 eur. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. ; Komisjonimüük
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."