
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2021 |
| Odometer | 95 043 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 142FPB |
| VIN | JF1BT9LL3MG006437 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2498 cm³ |
|---|---|
| Power | 124 kW |
| Top speed | 193 km/h |
| CO2 | 193 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 9.1 l/100km |
| • Extra urban | 6.5 l/100km |
| • Average | 7.4 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1724 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4870 mm |
| Width | 1875 mm |
| Height | 1675 mm |
Vehicle is located in Estonia
Acc,Led,Pimenurk Teostatud tehniline kontroll Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
| Seller | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Address | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."