| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2021 |
| Odometer | 86 309 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Dark gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 642PVT |
| VIN | TMAJC81BGMJ060586 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Power | 110 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 146 g/km |
| Fuel | Hybrid (pet./el.) |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 6.6 l/100km |
| • Extra urban | 5.2 l/100km |
| • Average | 5.7 l/100km |
| Gross weight | 2100 kg |
|---|---|
| Weight | 1637 kg |
| Load capacity | 463 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | 2680 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4500 mm |
| Width | 1865 mm |
| Height | 1650 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
- Eesti ajalugu - Korrapäraselt hooldatud margiesinduses - Viimane hooldus 11.2025 läbisõidul 80 081 kilomeetrit - LED (päevatuled, lähituled, kaugtuled) - Navigatsiooniseade - Püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev) - Pimenurga hoiatus - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Soojendusega rool - Apple CarPlay, Android Auto - Telefoni juhtmevaba laadimine - Digitaalne näidikutepaneel - Veokonks - Mõned kivitäkked Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."