| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2023 |
| Odometer | 31 418 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 263JXP |
| VIN | WBA7K3102P7M26120 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1499 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Power | 100 kW |
| Top speed | 213 km/h |
| CO2 | 129 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 5.9 l/100km |
| • Extra urban | 4.3 l/100km |
| • Average | 4.9 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1415 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4319 mm |
| Width | 1799 mm |
| Height | 1434 mm |
Vehicle is located in Estonia
E-R 9:00-18:00 L 10:00-14:00
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."