The registration fee has been paid
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2007 |
| Odometer | 420 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Silver |
| Color specification | - |
| Reg no | 469BFS |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Power | 130 kW |
| Top speed | 226 km/h |
| CO2 | 146 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 7.3 l/100km |
| • Extra urban | 4.6 l/100km |
| • Average | 5.6 l/100km |
| Gross weight | 2060 kg |
|---|---|
| Weight | 1595 kg |
| Load capacity | 465 kg |
| Trailer with brakes | 1600 kg |
| Trailer no brakes | 745 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2760 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4520 mm |
| Width | 1817 mm |
| Height | 1418 mm |
From country Italy
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa BMW E91 2.0d automaat – korralik ja hooldatud universaal BMW E91 universaal, mis sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Auto sõidab, toimib hästi. 🔧 Tehtud hooldused ja vahetused: Vahetatud mõlemad esiõõtsad Just tehtud täishooldus: mootoriõli õlifilter salongifilter õhufilter kütusefilter Vahetatud pihustite seibid Vahetatud intercooleri toru tihendid Esi vedrud ja amortisaatorid uued Vahetatud õliandur Kasti õli vahetatud ja filter 🚗 Seisukord: Käigukast vahetab sujuvalt Visuaalselt korralik, esineb tavapärast kulumist vastavalt vanusele 👍 Plussid: Ökonoomne diisel Mugav automaatkast Mahukas universaal (hea pere- või tööautoks) Hiljuti tehtud olulised hooldused Veljed mis pildil kaasa ei tule, panen teised alla, viimane pilt
| Seller | Illu |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."