The registration fee has been paid
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2008 |
| Odometer | 391 700 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 892MHN |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Power | 105 kW |
| Top speed | 200 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 7.5 l/100km |
| • Extra urban | 5.2 l/100km |
| • Average | 6.0 l/100km |
| Gross weight | 2125 kg |
|---|---|
| Weight | 1630 kg |
| Load capacity | 495 kg |
| Trailer with brakes | 1700 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2817 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4703 mm |
| Width | 1826 mm |
| Height | 1415 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
-Sõidukorras -Ls 391500 -Automaat -Diisel Autost siis niipalju, roostet esineb esitiibadel ja pisike koht taga tiival. läbivat pole kuskil, võimalik lihtsa vaevaga ka kodus taastada, kere üldpilt kaugelt pigem okei, kuid lähedalt vaadates pole vist ühtki paneeli kus poleks kas värvi või lakki defekti. Üleliigseid vedelikke ei tarbi ja kõik mahlad ikka eraldi. Taga tuledel toon kile mis ei kannata ka kaugelt kriitikat kuid siiski vähemalt on. On oht et masinal on madaldus vedrud, kindel pole tundub teistega võrreldes madalam. Tehtud tööd - uued rattalaagrid ees mõlemad - uued klotsid ees - geneka harjad uued - vasak pooltelje ots ja kumm uus - led lähi, kaug ja udutuled, halod kaasa - õli ja filtrite vahetus ~ 5k tagasi - 2024 audi esinduses Vahetatud käigukast arve olemas (2000€) NB! Reg tasu makstud omaniku vahetus 55€ Aastamaks samuti makstud. Üv läbis aasta algult puhtalt ilma ühegi veata. Võib ka vahetust pakkuda! Hinda annab ka mingil määral kangutada alla. Täishinnaga ka orig talveveljed kaasa.
| Seller | Kaspar H |
|---|---|
| Address | Võru |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."