| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2017 |
| Odometer | 98 161 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Red |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 207BVL |
| VIN | NLHB351CBJZ362805 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1368 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Power | 74 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 157 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 9.0 l/100km |
| • Extra urban | 5.4 l/100km |
| • Average | 6.7 l/100km |
| Gross weight | 1640 kg |
|---|---|
| Weight | 1237 kg |
| Load capacity | 403 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | 2570 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4065 mm |
| Width | 1760 mm |
| Height | 1529 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt margiesinduses - Viimane hoooldus 07.2025 läbisõidul 88 438 km - LED (päevatuled) - Soojendusega rool - Parkimisandurid (taga) - Mõni kriim plastikul (pilt) - Rooste alged parandatud (pilt) Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."