| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2021 |
| Odometer | 88 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 112KXF |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Power | 300 kW |
| Top speed | 180 km/h |
| Acceleration | 5.1 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2940 kg |
|---|---|
| Weight | 2495 kg |
| Load capacity | 445 kg |
| Trailer with brakes | 1800 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2873 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4774 mm |
| Width | 1923 mm |
| Height | 1625 mm |
From country Belgium
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
| Seller | Jaak Ojala |
|---|---|
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."