
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Coupe |
| Year | 2015 |
| Odometer | 120 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 411XGT |
| VIN | WDD2173851A009654 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4.7 l |
|---|---|
| Power | 335 kW |
| Top speed | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 13.1 l/100km |
| • Extra urban | 8.0 l/100km |
| • Average | 9.9 l/100km |
| Gross weight | 2595 kg |
|---|---|
| Weight | 2160 kg |
| Load capacity | 435 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2945 mm |
| Seats | 4 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 5044 mm |
| Width | 1913 mm |
| Height | 1424 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Mercedes-Benz S500 Kupee on luksuslik ja jõuline sportautode esindaja, mis ühendab elegantse disaini, tipptasemel tehnoloogia ja erakordse sõidunaudinguga. Täielik hooldusajalugu: - 05.2016 / 4 714 km - 03.2019 / 14 610 km - 06.2020 / 23 043 km - 05.2021 / 52 679 km - 02.2022 / 77 126 km - 02.2023 / 85 496 km - 01.2024 / 100 088 km Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, +372 5450 0456 (EST/ENG)
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."