| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2012 |
| Odometer | 123 500 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 620BHB |
| VIN | KL1JA6959CK670268 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1796 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Power | 104 kW |
| Top speed | 195 km/h |
| CO2 | 174 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 10.5 l/100km |
| • Extra urban | 5.6 l/100km |
| • Average | 7.4 l/100km |
| Gross weight | 1849 kg |
|---|---|
| Weight | 1476 kg |
| Load capacity | 373 kg |
| Trailer with brakes | 1200 kg |
| Trailer no brakes | 695 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2685 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4597 mm |
| Width | 1788 mm |
| Height | 1477 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa heas korras ja väga mugav Chevrolet Cruze automaatkastiga auto. Ökonoomne 1.8 bensiinimootor, töötab ilusti ja sõidab hästi. Sobib ideaalselt igapäevasõitudeks või esimeseks autoks. ✔ Automaatkast ✔ Väike läbisõit ✔ Ülevaatus kuni 05.2027 ✔ Konditsioneer ✔ Elektrilised aknad ✔ Mugav ja vaikne sõita ✔ Korralik kere ja salong ✔ Kõik toimib Auto on viisakas ja hoitud, istu sisse ja sõida. Asub Eestis.
| Seller | Tarvo Jõgisuu |
|---|---|
| Address | Tallinn |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."