
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | - |
| Year | 2006 |
| Odometer | 51 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Blue |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | - |
| VIN | WAPB544005RH10043 Check |
| Capacity | 4.4 l |
|---|---|
| Power | 368 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 16.6 l/100km |
| • Extra urban | 8.7 l/100km |
| • Average | 12.3 l/100km |
| Gross weight | 2260 kg |
|---|---|
| Weight | 1795 kg |
| Load capacity | 465 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | 2890 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4841 mm |
| Width | 1846 mm |
| Height | 1468 mm |
; Toodud riigist: Jaapan; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Müüa väga ilus, hea varustusega, hästi hoitud ja väga madala läbisõiduga ALPINA B5. ALPINA B5 südameks on 4.4 V8 kompressoriga (supercharged) mootor, mis pakub väga tugevat jõudlust, aga samal ajal säilitab ALPINA-le omase sujuvuse ja luksusliku sõidutunde. Auto on toodud Jaapanist, mis tähendab üldiselt väga head säilivust ja hoolikat kasutust. Eestis on auto olnud ühe hooliva omaniku käes. Läbisõit on väga väike ning auto üldmulje on viisakas ja korrektne. Sobib entusiastile, kes otsib midagi selgelt erilisemat kui tavaline 5. seeria. Täielik raamatu hooldusajalugu: - 1870 km - 4011 km - 5526 km - 8028 km - 9366 km - 10 473 km - 13 859 km - 18 372 km - 21 494 km - 24 368 km - 26 041 km - 28 371 km - 31 252 km - 33 936 km - 36 958 km - 41 216 km - 44 446 km Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."