| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2012 |
| Odometer | 296 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | 205TXK |
| VIN | YV1DZ8756D2420634 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Placement | Front |
| Power | 120 kW |
| Top speed | 190 km/h |
| CO2 | 179 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel tank | 75 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 8.9 l/100km |
| • Extra urban | 5.6 l/100km |
| • Average | 6.8 l/100km |
| Gross weight | 2505 kg |
|---|---|
| Weight | 1920 kg |
| Load capacity | 585 kg |
| Trailer with brakes | 2000 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2774 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4627 mm |
| Width | 1891 mm |
| Height | 1713 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle booked until 01.06.2026
Müügiks pakkuda väga heas korras ja nõutud D5 (2.4l, 5-silindriline) mootoriga XC60. Tegemist on vastupidava ja võimeka nelikveolise mudeliga, millele annab sportliku ja ajatu välimuse originaalne R-Design pakett. 05.2026 Vahetatud kastis ja haldexis õli Uued esisilla amordid/vedrud ja kõige sinna juurde kuuluvaga Uus kliimakompressor ja generaator 2.4 D5 120kW Hammasrihm vahetatud 30/10/25 267900km pealt Septembris vahetatud eesmised piduriklotsid/kettad, rooliotsad ja tehud sillastend. Kast toimetab sujuvalt ja Haldexiga probleeme ei ole. Vanusele vastavalt on kulumisest mõningaid märke - kaasa uued esitiivad (värvimata). Keskmine kütusekulu Talv 25/26 8,4l/100km (80% linn ja 20% mnt) Suvel 7,3l/100km Webasto (ThermoCall 3 - mobiilist juhitav) Kaasa uued esimesed tiivad ( ei ole värvitud) Esimene vasak uks kobrutab värvi lingi ümber. Diagnostika andis "Throttle Body" vea - sai puhastatud ja rohkem pole viga esinenud. Tegemist ei ole uue autoga ja enne ostu on võimalik ostjal oma kulul lasta auto üle kontrollida endale sobivas töökojas. Peale tehingut ühtegi pretensiooni vastu ei võta kui ei ole enne ostu sõidukit kontrollida lastud. Auto on igapäevases kasutuses ja hoitud väga heaperemehelikult. Läbisõit on ajas muutuv. Soovi korral kaasa kaks jooksu rehve (lamellid) Hind on lõplik.
| Seller | Raimo Roht |
|---|---|
| Address | Tallinn |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."