| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2010 |
| Odometer | 265 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Dark blue |
| Color specification | CASPIAN BLUE |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 003BVS |
| VIN | YV1FS7051B2000628 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Placement | Front |
| Power | 151 kW |
| Top speed | 230 km/h |
| Acceleration | 7.2 0-100km/h |
| CO2 | 139 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel tank | 67 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 6.9 l/100km |
| • Extra urban | 4.3 l/100km |
| • Average | 5.3 l/100km |
| Gross weight | 2090 kg |
|---|---|
| Weight | 1570 kg |
| Load capacity | 520 kg |
| Trailer with brakes | 1600 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2776 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4628 mm |
| Width | 1865 mm |
| Height | 1479 mm |
From country Italy
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa hästi hoitud Volvo S60 D5 151kW manuaal. Auto olnud minu käes 9 aastat ning selle aja jooksul regulaarselt hooldatud ja vajaduspõhiselt remonditud. Tegemist ei ole seisnud ega “kiirmüügi” autoga — auto on igapäevases kasutuses ja sõidab väga hästi. 5-silindriline D5 diiselmootor liigub hästi, samas on ökonoomne ja mugav nii linnas kui maanteel. Enamus läbisõidust maanteesõit. Viimase aja jooksul tehtud tööd: • aprillis tehtud täielik hooldus (õlid, filtrid jm vajalik) • märtsis vahetatud esiklaas (A-klassi varuosa) • esituled poleeritud • tagumised parkimisandurid korda tehtud • stabika vardad vahetatud • ABS / veojõukontrolli moodul vahetatud • tagumised amordid ja nende kinnitused vahetatud Auto sõidab hästi — kolksumist ega muid häirivaid hääli sõidu ajal ei esine. Mootor töötab ilusti, sidur ja käigukast toimivad korrektselt. Kerel leidub vanusele vastavaid iluvigu, kuid suurt ega silmatorkavat roostet autol ei esine. Soovi korral võimalik kaasa osta ka originaal 17" Volvo valuveljed, millel all uued 2025. aasta novembris ostetud Goodyeari talverehvid. Autole on paigaldatud eritellimusel valmistatud Prime EVA matid (ees, taga ja pagasiruumis). Kaasa tulevad ka originaalsed suvised Volvo matid. Olemas ka värske VIN-ajaloo aruanne! Vahetusi ei soovi.
| Seller | Carl-Martin Geier |
|---|---|
| Address | Vaida |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."