| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 2007 |
| Odometer | - |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 678RGK |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Power | 100 kW |
| Top speed | 210 km/h |
| CO2 | 153 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 7.6 l/100km |
| • Extra urban | 4.8 l/100km |
| • Average | 5.8 l/100km |
| Gross weight | 1940 kg |
|---|---|
| Weight | 1459 kg |
| Load capacity | 481 kg |
| Trailer with brakes | 1500 kg |
| Trailer no brakes | 700 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2640 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4476 mm |
| Width | 1770 mm |
| Height | 1432 mm |
From country Finland
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
VOLVO S40 (2007) — Usaldusväärne rootslane taastamiseks Müüa stiilne ja turvaline sedaan Volvo S40. Suurepärane variant neile, kes otsivad kvaliteetset autot soodsa hinnaga ja on valmis pühendama veidi aega selle tehnilisele hooldusele. Seisukord ja vajalikud tööd: Hetkel ei ole auto sõidukorras ja vajab tähelepanu järgmistes punktides: Sidur: vajab remonti. Elektroonika: vajalik eemaldada SRS AIRBAG veateade sõitmist ei sega. Miks see on soodne pakkumine? Usaldusväärne ja hea veojõuga 2-liitrine diiselmootor. Klassikaline Skandinaavia mugavus ja materjalide kvaliteet. Pärast väikeseid investeeringuid saate suurepärase auto igapäevasteks sõitudeks. Info: 55692022 VOLVO S40 (2007) — Надежный швед под восстановление Продается стильный и безопасный седан Volvo S40. Отличный вариант для тех, кто ищет качественный автомобиль по доступной цене и готов уделить немного времени его техническому обслуживанию. Состояние и задачи: На данный момент автомобиль не на ходу и требует внимания по следующим пунктам: Сцепление: необходима ремонт. Электроника: требуется устранение ошибки SRS AIRBAG. Почему это выгодное предложение? Надежный и тяговитый 2-литровый дизельный двигатель. Классический скандинавский комфорт и качество материалов. После небольших вложений вы получите отличный автомобиль для ежедневных поездок. Info: 55692022
| Seller | Sergei Kauri |
|---|---|
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."