| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2022 |
| Odometer | 115 115 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | 074XHG |
| VIN | NLHBN81GANZ129832 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 998 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Power | 74 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 123 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | 5.3 l/100km |
| Gross weight | 1630 kg |
|---|---|
| Weight | 1225 kg |
| Load capacity | 405 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | 2580 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4040 mm |
| Width | 1775 mm |
| Height | 1450 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt margiesinduses - Viimane hooldus 05.2026 läbisõidul 115 115 kilomeetrit - Comfort varustus - LED (päevatuled) - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Soojendusega rool - Apple CarPlay, Android Auto - Parkimiskaamera - Talverehvid kaasa - Võtmeta käivitus - võtmeta avamine - Digitaalne näidikutepaneel Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."