| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Coupe |
| Year | 2007 |
| Odometer | 282 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 62NLC |
| VIN | WBAWB71040PR43587 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2979 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Power | 350 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 228 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 14.3 l/100km |
| • Extra urban | 6.7 l/100km |
| • Average | 9.5 l/100km |
| Gross weight | 2005 kg |
|---|---|
| Weight | 1600 kg |
| Load capacity | 405 kg |
| Trailer with brakes | 1700 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2760 mm |
| Seats | 4 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 4580 mm |
| Width | 1782 mm |
| Height | 1395 mm |
From country France
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Hästi hoitud, tavapärasest kiirem ning korrapäraselt hooldatud manuaalkastiga 335i kupee. Ideaalne valik huvilisele, kes soovib autot veelgi kiiremaks arendada. -Koonusfiltrid -17T hübriid turbod -Index 12 pihustid -Suurem vahejahuti -550i sidurikomplekt + hooratas -JB4 aju moodul + MHD backend flash Õlivahetused on teostatud korrapäraselt iga 7000-8000 km tagant. Index 12 pihustid ning uuendatud madal- ja kõrgsurvepump tagavad E85 valmiduse kütusesüsteemis. Summuti on valdavas enamuses otse ning originaal katalüsaatorid lisaks kõige muuga tulevad kaasa. Käiguvahetused muudab tõhusamaks shortshifter. Auto istub originaal 359M Competition velgedel, mis pärinevad E92 M3 alt. Juhitavust aitavad parandada MTS Technik coilover-id. Salong on viimistletud alcantara kattega, mis lisandub alcantara sportistmetele ning punastele turvavöödele. Salongi helisüsteemi on uuendatud Audison ja Vibe kõlaritega, mis paiknevad uste sees ning istmete all. Kõlarite vahetusega on paigaldatud ka pigimatid. Ekraani kaudu on kasutatav tagurduskaamera ning Android Auto ja Apple Carplay. Hiljutised suuremad tööd sisaldavad sidurikomplekti ja hooratta, klapikambrikaane, õlifiltri korpuse, starteri ning roolivõimu paagi vahetust. Kõik antud tööd on teostatud viimase 15000 km jooksul ning on tõestatavad arvega.
| Seller | Karl |
|---|---|
| Address | Tallinn |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."