| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2013 |
| Odometer | 218 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 732RTW |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Power | 135 kW |
| Top speed | 228 km/h |
| CO2 | 133 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 6.5 l/100km |
| • Extra urban | 4.2 l/100km |
| • Average | 5.1 l/100km |
| Gross weight | 2125 kg |
|---|---|
| Weight | 1650 kg |
| Load capacity | 475 kg |
| Trailer with brakes | 1600 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2810 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4624 mm |
| Width | 1811 mm |
| Height | 1429 mm |
From country Finland
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa BMW 320d xDrive. Tegemist on mõnusa igapäevaautoga, millel olemas päris hea varustus – Shadowline pakett, automaatsed kaugtuled, rooli- ja istmesoojendused, M-rool ja käigukangi nupp, sportsisu, parkimisandurid ning Lights Package. Hiljuti lisasin ka suurema ekraani Apple Carplay ja Android Auto valmidusega. Olen autoga ise sõitnud viimased 3 aastat ja selle ajaga läbinud umbes 60 000 km. Hooldusi on tehtud jooksvalt, õli vahetatud iga 10–12 tuhande km tagant. 2025. aasta juunis sai tehtud suurem hooldus, mille käigus vahetati mootorikett ja sidur. Autol 2 võtit. Asub Võru/Tallinn
| Seller | Christopher Horn |
|---|---|
| Address | Võru/Tallinn |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."