| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2023 |
| Odometer | 85 500 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 001OOC |
| VIN | WBY11CF020CN03732 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Power | 240 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | - |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 3010 kg |
|---|---|
| Weight | 2521 kg |
| Load capacity | 489 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
* Aku mahutavus: 76.6 kWh * Elektrienergia kulu: 209 Wh/km * Elektriline sõiduulatus: 399 km * Maksimaalne netovõimsus on 240 kW, registeerimistunnistusele märgitakse sõiduki võimsuseks 102 kW * Aku garantii 8 aastat/160 000 km Eesti Liikluskindlustuse Fondi www.lkf.ee andmetele ei ole sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Rohkem pilte, дополнителные фотографии, more photos - www.mobileautokeskus.ee.
| Seller | Mobile Autokeskus |
|---|---|
| Address | A.H. Tammsaare tee 53, Tallinn 13415 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | mobileautokeskus.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."