| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Multipurpose |
| Year | 2016 |
| Odometer | 168 900 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 844BSP |
| VIN | SB1ME3JE50E092132 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Power | 97 kW |
| Top speed | 200 km/h |
| CO2 | 138 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 7.9 l/100km |
| • Extra urban | 4.8 l/100km |
| • Average | 5.9 l/100km |
| Gross weight | 1805 kg |
|---|---|
| Weight | 1265 kg |
| Load capacity | 540 kg |
| Trailer with brakes | 1300 kg |
| Trailer no brakes | 450 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2600 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4330 mm |
| Width | 1760 mm |
| Height | 1475 mm |
From country Lithuania
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Korraliselt hooldatud ning heaperemehelikult ümber käidud. Viimane töö teostatud septembris, kui vahetati õli+filtrid ja eesmised ning tagumised piduriklotsid koos ketastega. Autol lekked puuduvad, olemas arved tehtud tööde kohta. Autol üks vastupidavamaid bensiinimootoreid, mis töötab väga ühtlaselt ja vaikselt. Käivitub probleemideta ka kõige külmemate ilmadega. Eelmine omanik naisterahvas, kes auto eest hästi hoolt kandnud. Enne minu kätte jõudmist oli kogu hooldusajalugu Elkes. Ostjal on võimalik oma kuludega viia ostueelsesse kontrolli. Auto müügis seoses kinnisvara soetamisega. REGISTREERIMISTASU JUBA MAKSTUD. Uus omanik saab soovi korral lihtsalt ja mugavalt vormistada omanikuvahetuse interneti teel! 2 võtit EST/ENG
| Seller | Riivo |
|---|---|
| Address | Tallinn |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."