| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Commercial vehicle |
| Year | 2007 |
| Odometer | 560 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 933CXN |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Power | 150 kW |
| Top speed | 198 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 11.9 l/100km |
| • Extra urban | 7.5 l/100km |
| • Average | 9.2 l/100km |
| Gross weight | 2770 kg |
|---|---|
| Weight | 1860 kg |
| Load capacity | 910 kg |
| Trailer with brakes | 2000 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 3200 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4748 mm |
| Width | 1906 mm |
| Height | 1903 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Müüa 2007a viano 3.0d atm •Käivitub, sõidab viisakalt •Sillad ei kolise •Püsikiiruse hoidja ja istmesoojendus toimivad •Kärukonks •Käike vahetab ilusti Mootor vahetatud. Ls~ 300k Kere on nagu on. Läbivat roostet pole, pindmist on. Pidurid väristavad. Tagant tossab
| Seller | Martin Hermlin |
|---|---|
| Address | Saku |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."