| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2024 |
| Odometer | 21 873 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 255RFF |
| VIN | JTPACABA60R005967 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1987 cm³ |
|---|---|
| Power | 112 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 113 g/km |
| Fuel | Hybrid (pet./el.) |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1611 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4362 mm |
| Width | 1832 mm |
| Height | 1558 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
NB! Auto ei asu meil müügiplatsil - palun auto vaatamiseks eelnevalt aeg kokku leppida! Toyota Approved 24-kuuline garantii, 24-kuuline maanteeabi, 44 punkti tehniline kontroll Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Seller | Elke Mustakivi |
|---|---|
| Address | Tähesaju tee 33/Mustakivi tee 21, Tallinn |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | elke.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."