| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 1981 |
| Odometer | - |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 24NFS |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3684 cm³ |
|---|---|
| 3.7 l | |
| Power | 67 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2185 kg |
|---|---|
| Weight | 1570 kg |
| Load capacity | 615 kg |
| Trailer with brakes | 455 kg |
| Trailer no brakes | 455 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2863 mm |
| Seats | 6 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 5189 mm |
| Width | 1800 mm |
| Height | 1405 mm |
From country Finland
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa 1981. aasta Dodge Aspen – ehe Ameerika klassik, mis püüab pilke. Kere vajaks küll uut värvikihti, aga samas on see „ajale jalgu jäänud“ välimus omamoodi võluv. Auto on tehniliselt tubli tööloom: läbitud on hulganisti kilomeetreid ja pole veel kordagi tee äärde jätnud. Mootor on kruiisimiseks paras. Hiljuti tehtud täishooldus, nii et võib muretult edasi sõita. Paigaldatud on ka uus aku. Salongis on kuus istekohta, nii et ruumi jätkub ka suuremale seltskonnale. Spidomeetri plokis esineb tõrkeid, kuid see ei mõjuta sõitmist. Auto vajab veidi nokitsemist, aga pigem on see aja kui raha küsimus. Hea võimalus kellelegi, kes hindab põnevaid masinaid. Auto on Soome muuseumiregistris ja olnud muusikavideos. Tõsisele huvilisele rohkem lisainfot.
| Seller | markus kaev |
|---|---|
| Address | Tallinn |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."