| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Truck |
| Body type | Commercial vehicle |
| Year | 2019 |
| Odometer | 150 100 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Cabin measurements | - |
| Front suspension | - |
| Back suspension | - |
| Front brakes | - |
| Back brakes | - |
| Reg no | 864DBS |
| VIN | VR3EFYHYCJJ871210 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1499 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Power | 75 kW |
| CO2 | 154 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 4.7 l/100km |
| • Extra urban | 4.4 l/100km |
| • Average | 4.5 l/100km |
| Gross weight | 2370 kg |
|---|---|
| Weight | 1665 kg |
| Load capacity | 705 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2785 mm |
| Measurement standard | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4403 mm |
| Width | 1848 mm |
| Height | 1880 mm |
| Sleeping places | - |
| Capacity | - |
|---|---|
| Floor | - |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
| Length | - |
|---|---|
| Width | - |
| Height | - |
| Tiltable | No |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Heas korras hea väikekaubik !
| Seller | Elar Akk |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."