| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 1976 |
| Odometer | 28 765 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 66NPT |
| VIN | WL45K6A222416 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 5900 cm³ |
|---|---|
| 5.9 l | |
| Power | 129 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2796 kg |
|---|---|
| Weight | 2040 kg |
| Load capacity | 756 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | - |
| Seats | 6 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 5730 mm |
| Width | 1960 mm |
| Height | 1500 mm |
From country Finland
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa rahuldavas korras maanteelaev. Head: Uus karburaator. Uued vedruga tagumised amordid. Tuled ja klaasid terved. Läbis ülevaatuse puhtalt. On Soomes paigaldatud mootori eelsoojendus. Kas töötab ei ole testinud, aga somm väitis, et pidi töötama. Vead: On siin-seal roostet, aga ei midagi liiga hullu. Alusvanker ja veermik ok. Veljed viskavad veidi. Väljendub suuremal kiirusel rooli vibreerimisega. Tagumine iste ei käi alla. Käigukast venitab külmalt teiselt kolmandale vahetamisega. Tuleb veidi meelitada. Soojalt ok. Mõistlik oleks teha käigukasti hooldus. On olemas käigukasti Master Deluxe hoolduskomplekt kus sees kõikvõimalikud tihendid ja muu vajalik mudru. Tööde hind kõik kokku oleks kuskil suurusjärgus kuni 500.- Autos puudub hetkel igasugune helitehnika. Mingid korralikud kaablid on veetud eest taha (tõenäoliselt subwooferi tarbeks). Ise olen lahendanud helitehnika puudumise JBL kõlariga. Kokkuvõttes on tegu väga suure ja väga valju maanteelaevaga millega sõitmine ei tee vaeseks, küll aga pakub kuhjaga positiivseid emotsioone nii endale kui ka teistele. Helista ja tule vaatama.
| Seller | heigo härmas |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."