| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Truck |
| Body type | Dropside |
| Year | 1987 |
| Odometer | 53 988 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Blue |
| Color specification | - |
| Cabin measurements | - |
| Front suspension | - |
| Back suspension | - |
| Front brakes | - |
| Back brakes | - |
| Reg no | 859CRT |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3480 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Placement | Front |
| Power | 55 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 5170 kg |
|---|---|
| Weight | 2670 kg |
| Load capacity | 2500 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | - |
| Measurement standard | - |
| Seats | 2 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 5650 mm |
| Width | 2320 mm |
| Height | 2210 mm |
| Sleeping places | - |
| Capacity | - |
|---|---|
| Floor | - |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
| Length | - |
|---|---|
| Width | - |
| Height | - |
| Tiltable | No |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Müüa või vahetada GAZ 52 Auto üsna hästi säilinud. Masin sõidab hästi ja kõik tuled viled toimivad. Hetkel ülevaatus puudu aga ilmselt läbib selle ilusti. Kaasa saab mõned uued varuosad.
| Seller | Artu |
|---|---|
| Address | Tagadi |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."