| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Cabriolet |
| Year | 1998 |
| Odometer | 286 407 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Orange |
| Color specification | Evolution Orange |
| Reg no | 926NVM |
| VIN | JMZNB186200100772 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Power | 81 kW |
| Top speed | 191 km/h |
| CO2 | 211 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 10.6 l/100km |
| • Extra urban | 6.6 l/100km |
| • Average | 8.1 l/100km |
| Gross weight | 1255 kg |
|---|---|
| Weight | 1090 kg |
| Load capacity | 165 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2265 mm |
| Seats | 2 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 3975 mm |
| Width | 1680 mm |
| Height | 1225 mm |
From country Germany
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa heas seisukorras Mazda MX-5 NB, legendaarne tagaveoline kabriolett, mis pakub tõelist sõidunaudingut. Auto ei roosteta, on tehniliselt korras ja visuaalselt silmapaistev – sobib suurepäraselt suviseks hobiautoks. Tegu on esimese NB väljalaskega tema tootmisaasta algul. Autot veab edasi 1.6L rida 4 mootor, millel on 81kw. Autol on 5 käiguline manuaalkast ning avatud differentsiaal. Olen eestis autol teine omanik. Talvel auto hoitud soojas garaazis. Autot olen omanud 1,5 aastat ning sellel ajal on omajagu asju ära vahetatud ja tehtud: Vahetatud diffri ja käigukasti õlid. Orginaal radiaator vahetatud mishimoto alumiinium radiaatori vastu. Koos radiaatori vahetusega sai vahetatud ka erinevad vanad jahutusvedeliku voolikud uhkemate silikoonvoolikute vastu ning ka termostaat. Paigaldatud 2’5 tolline roostevaba summuti, et hääl vähe mehisem oleks. Paigaldatud RamAir-i koonusõhufilter. Autol sai paigaldatud ka keretalasi kaitsvad roostevabad katted mis kaitsevad keretalasi nende mõlki sõitmise eest. Valmidus butterfly brace-i jaoks kui soov põhjaalust rohkem kaitsta. Eelmise aasta suvel sai vahetatud kõik kaikad esisillas alustades rooliotsadest lõpetades õõtsadega. Samuti vahetatud ka eesmised ratta rummud. Eelmise aasta augustis paigaldatud uus katus, vahetatud ka katusetihendid. Mais paigaldatud alla maxspeedingrods coiloverid mis on reguleeritava kõrguse ja jäikuse/pehmusega. Vahetatud eesmised pidurikettad ja klotsid ning pidurid rebuilditud. Autol all 15 tollised 8,5 laiusega JR12 veljed. Autol on ka tehase poolt vähe vingem kõlariseadistus, kus kõlarid on ka peatoe taha paigaldatud. Autol aitab välimusele kõvasti kaasa OEM small tupperware bodykit, millesse kuuluvad küljelaiendid ja front splitter. Autol vahetatud õli ja filtrid iga 5000-7000km tagant. Viimane hooldus tehtud 286145km pealt. Ostja saab autoga kaasa ka kogu varustuse mille olen autolt eemaldanud. Osad tähtsamad asjad neist: Orginaal mazda mx-5 15 tollised 6,5 laiad veljed koos 2000km sõitnud hankook suverehvidega. Orginaal õhusissevõtu süsteemi. Katalüsaatori Vband kinnitusega. Veel igasugu väiksemat kola. Kuna tegu on hobiautoga siis leidub pisemaid iluvigu. Hetkel esistangel väike kriim ja front splitter veidi kriimustatud. (oli juba enne kui auto soetasin) Mais tehtud ka värske ÜV mille läbis puhtalt. Kuna auto on hetkel kasutusel siis läbisõit võib muutuda.
| Seller | Jan Julius Üksik |
|---|---|
| Address | Tallinn |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."