| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Truck |
| Body type | Dropside |
| Year | 1983 |
| Odometer | - |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | - |
| Color | Blue |
| Color specification | - |
| Cabin measurements | - |
| Front suspension | - |
| Back suspension | - |
| Front brakes | - |
| Back brakes | - |
| Reg no | 702GAA |
| VIN | 836 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3480 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Power | 55 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 5170 kg |
|---|---|
| Weight | 2520 kg |
| Load capacity | 2650 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | - |
| Measurement standard | - |
| Seats | 2 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 5708 mm |
| Width | 2200 mm |
| Height | 2300 mm |
| Sleeping places | - |
| Capacity | - |
|---|---|
| Floor | - |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
| Length | - |
|---|---|
| Width | - |
| Height | - |
| Tiltable | No |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vahetatud bensiini pump, pumpa minev voolik ja tehtud õlivahetus. Peale aastaid seismist kuivas garaažis käivitus ja sõidab. Kaasa anda erinevaid varuosi ja kasutamata rehve.
| Seller | Henri Saar |
|---|---|
| Address | Tõrva |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."