| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Sedan |
| Year | 1976 |
| Odometer | - |
| Service book | - |
| Drivetrain | - |
| Gearbox | - |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | 245DBP |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1294 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Power | 48 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1355 kg |
|---|---|
| Weight | 955 kg |
| Load capacity | 400 kg |
| Trailer with brakes | 900 kg |
| Trailer no brakes | 450 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4093 mm |
| Width | 1611 mm |
| Height | 1440 mm |
From country Latvia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
| Seller | jaak |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."