| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | - |
| Year | 2009 |
| Odometer | - |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | FN40 |
| VIN | RFRSMC50Y9M000532 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 499 cm³ |
|---|---|
| 0.5 l | |
| Power | 15 kW |
| Top speed | 109 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 357 kg |
|---|---|
| Weight | 207 kg |
| Load capacity | 150 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 1280 mm |
| Seats | 2 |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 1763 mm |
| Width | 1260 mm |
| Height | 1008 mm |
From country Finland
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
| Seller | Risto Pärnpuu |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."