| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2011 |
| Odometer | 335 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | - |
| VIN | WBAMX71060C890407 Check |
| Capacity | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Placement | Front |
| Power | 220 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 165 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel tank | 70 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 8.1 l/100km |
| • Extra urban | 5.3 l/100km |
| • Average | 6.3 l/100km |
| Gross weight | 2580 kg |
|---|---|
| Weight | 1915 kg |
| Load capacity | 575 kg |
| Trailer with brakes | 2000 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
Kuna siiski on vajadus suurema auto järgi on pakkuda viisakas seisukorras viienda seeria BMW. Masina tõin endale, eelmises peres oli viimased 4 aastat. Kett ja saaled vahetatud, arve olemas. Tehase m-pakett. All uueväärsed Michelin Pilot Sport 4 rehvid. Auto on läbinud registreerimiseelse akti, uuel omanikul võimalus olla esimene omanik eestis. Vajadus ainult paberiga minna arki ja saab auto arvele. Vajadusel saan aidata. Vahetuseks võib pakkuda F15/G01, KTM EXC300+raha
| Seller | Marcus |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."