| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2000 |
| Odometer | 230 000 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Blue |
| Color specification | - |
| Reg no | 082AON |
| VIN | - |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1298 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Placement | Front |
| Power | 59 kW |
| Top speed | 140 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 10.0 l/100km |
| • Extra urban | 10.0 l/100km |
| • Average | 10.0 l/100km |
| Gross weight | 1420 kg |
|---|---|
| Weight | 1100 kg |
| Load capacity | 320 kg |
| Trailer with brakes | 1100 kg |
| Trailer no brakes | 350 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2250 mm |
| Seats | 4 |
|---|---|
| Doors | 3 |
| Length | 3805 mm |
| Width | 1645 mm |
| Height | 1705 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Odavam hind ajani, mil teine soovitud masin müügis. Müüa Eestist ostetud väike ja võimekas maastur Suzuki Jimny, 5-käiguline bensiin. Sõiduk on heas seisukorras, vahetatud igasuguseid osi ja muid jubinaid. Enamasti sõidetud teedel, nii kruusa- kui ka pinnasteedel, mõni kord on aga tee otsa saanud ja ümber ei ole ometi keerama hakanud. Esineb väikseid kriimukesi, kuid mille proovin lasta enne müüki soovi korral ära poleerida. Ei ole kasutatud raskeks off-road`ks. Sisemus väga heas korras, tehtud sisepesusid, et säilitada puhtus. Varustus: * kärukonks * elektriaknad * allaklapitavad tagaistmed (saab parajalt suure kuudi teha) * eritellimusel katuseraam töötuledega (saab igasuguseid asju peale kinnitada, tulede jaoks salongis eraldi nupupaneel; ees lai led-bar, külgedel ja taga töötuled) * kaitseraud lisatuledega (ei ole hetkel masina küljes) * kaasa müüa tõstepuksid (ei ole endal vajadust veel neid külge panna) Mis saaks olla paremini? Kunagi võib üle vaadata vedrustuse ja olenevalt masina kasutamise eesmärgist vahetada jäigemate/pehmemate vastu. Lisaks tahab parema peegli kinnitus ülevaatamist. Lisapilte saab vajadusel juurde teha. Näha saab Rakvere kandis ja soovi korral ka Tallinnas/Sakus. Võib pakkuda omapoolset hinda ja vahetust vee- ja mototehnika vastu. Osta vägev hobikas enne automaksu tulekut!
| Seller | Siio Oras |
|---|---|
| Address | Rakvere/Saku/Tallinn |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."