| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2005 |
| Odometer | 115 620 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | 13ZIB |
| VIN | JNRAS08W65X204484 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 3498 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Placement | Front |
| Power | 206 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2427 kg |
|---|---|
| Weight | 2036 kg |
| Load capacity | 391 kg |
| Trailer with brakes | 1590 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2850 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4805 mm |
| Width | 1925 mm |
| Height | 1650 mm |
From country United States
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Müüa Infiniti FX35 Bensiin+LPG, autol all 18” veljed koos naelrehvidega, kaasa saab 20” veljed koos suverehvidega. Äsja vahetatud õlid ja filtrid. Ees on võimas LED bar. Lisainfo saamiseks helistada: +372 506 9110 Vahetust ei soovi.
| Seller | andu |
|---|---|
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."