| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2013 |
| Odometer | 330 000 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 775DGR |
| VIN | W0L0MAP08D6084107 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1229 cm³ |
|---|---|
| 1.2 l | |
| Placement | Front |
| Power | 51 kW |
| Top speed | 165 km/h |
| CO2 | 118 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel tank | 30 l |
| Fuel consumption | |
| • Urban | 6.5 l/100km |
| • Extra urban | 4.2 l/100km |
| • Average | 5.0 l/100km |
| Gross weight | 1470 kg |
|---|---|
| Weight | 1163 kg |
| Load capacity | 307 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2311 mm |
| Seats | 4 |
|---|---|
| Doors | 3 |
| Length | 3698 mm |
| Width | 1720 mm |
| Height | 1484 mm |
From country Finland
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Vehicle is exchangable
Kerel mõned kriimud, 2 komplekti velgi, väga öko, 2 võtmed, Tingimis võimalus, Ketiga mootor, Rooli soojendus, istme soojendused!
| Seller | Annes |
|---|---|
| Address | Tartu |
| Phone | Show number |
| Show email |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."