
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Touring |
| Year | 2014 |
| Odometer | 172 333 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 049JSB |
| VIN | WP1ZZZ92ZFLA65146 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 4134 cm³ |
|---|---|
| 4.1 l | |
| Power | 283 kW |
| Top speed | 252 km/h |
| CO2 | 209 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 10.0 l/100km |
| • Extra urban | 7.0 l/100km |
| • Average | 8.0 l/100km |
| Gross weight | 2955 kg |
|---|---|
| Weight | 2290 kg |
| Load capacity | 665 kg |
| Trailer with brakes | 3500 kg |
| Trailer no brakes | 750 kg |
| Axels | 2 |
| Wheelbase | 2895 mm |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4855 mm |
| Width | 1954 mm |
| Height | 1719 mm |
From country Denmark
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
⦿ Müüa heas lisavarustuses Porsche Cayenne S Diesel Facelift. ⦿ Tehniliselt-ja visuaalselt korralik kasutatud auto. Margi esinduses digitaalsel kujul hooldusajalugu kontrollitav. ⦿ Lisavarustus: LED Tuled, Automaatne kaugtulede vahetus, Roolisoojendus, Comfort istmed, Juhtmecaba CarPlay/Android Auto, Bose helisüsteem, Panoraam katuseluuk, Elektriline konks, Sport väljalase, Pimenurga andurid, Lane assist, Taga kaamera, Soft close uksed, Elektriline tagaluuk, 21 valuveljed, Webasto, 4x istmesoojendus, Laiendatud nahapakett (uksed, armatuur), Alcantara lagi, Topeltklaasid, Taga kliima. ⦿ Auto hinnale lisandub registreerimistasu. ⦿ Iga ostueelne kontroll on teretulnud, et veenduda auto korrasolekus. ⦿ Omame „Tunnustatud automüüja“ kvaliteedimärki, mida väljastab Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Liit (AMTEL). ⦿ Suhtleme EST/RUS/ENG keeles. ⦿ Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Lisainfo saamiseks pöörduge müügikonsultandi poole või vaadake täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontrol
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."