Ajoneuvolla on voimassa oleva takuu (30.09.2026)
Ajoneuvo on läpäissyt katsastuksen onnistuneesti
Rekisteröintimaksu on maksettu
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2022 |
| Ajokilometrimäärä | 68 125 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | Mineral White |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 299BKL |
| VIN | WBA21FS090FN55514 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| CO2 | 32 g/km |
| Polttoaine | Hybridi (bensiini/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2290 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1770 kg |
| Kantokyky | 520 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2851 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4713 mm |
| Leveys | 1827 mm |
| Korkeus | 1444 mm |
Tuotu valtiosta Unkari
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Uuendatud LCI BMW 3-seeria mudel toob kaasa teravamad tuled, modernsema interjööri ning värskendatud iDrive süsteemi. 330e ühendab 2.0-liitrise bensiinimootori ja elektrimootori, pakkudes kokku 292 hj — piisavalt dünaamiliseks sõiduks ja vaikseks linnas liikumiseks elektrirežiimil. - Registreerimistasu ja aastamaks sisaldub hinnas! - Väga hea varustusega mudel: H/K helisüsteem, Head-Up displei, katuseluuk, elektrilised esiistmed, adaptiivne M-veermik, adaptiivne püsikiirus, teisaldatav veokonks, müra summutavad topeltklaasid jpm. - Kehtiv BMW tehasegarantii kuni 09.2026 / 200 000 km. - Tasuta korralised hooldused kuni 09.2027 / 100 000 km. - My BMW rakendusega kaugjuhitav eelsoojendus/jahutus. - Kaasa BMW originaalvelgedel talverataste komplekt. - Autoga tuleb kaasa kodulaadija ning avaliku võrgu laadimiskaabel. Helista ja tule vaatama! www.executivemotors.ee
| Myyjä | Executive Motors |
|---|---|
| Osoite | Kallaste tn 7, Tabasalu, 76901 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | executivemotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.