| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Traileri |
| Korimalli | Kevytperävaunu |
| Vuosi | - |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Etujousitus | - |
| Takajousitus | - |
| Etupalkit | - |
| Takajarrut | - |
| Rek.nro | - |
| VIN | V6AC2103200012097 Tarkista |
| Kokonaispaino | 750 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 316 kg |
| Kantokyky | 434 kg |
| Akselien määrä | 1 |
| Akseliväli | - |
| Pituus | 4890 mm |
|---|---|
| Leveys | 1880 mm |
| Korkeus | - |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Ülitugev keevisliitega sild (sillatala tehniline kandevõime 2000 kg, rummud koormustaluvusega 2 x 1000kg) Lamineeritud veekindel põhjavineer Veokasti kallutus Eemaldatav esi- ja tagaluuk Vineeriga tugevdatud tagaluuk Täiskeevisraamil luugid Tugevdatud tagapaneel Metallist pealeastumist taluvad poritiivad Tugevdatud C rehvid Astmelauad Veopea 1500kg Plastkaas Fermiga tugevdatud veotiisel Rataste kinnitus 5 poldiga 8 kinnitusaasa (sees) ja 4 kinnituskonksu (väljas) LED ääretuled Pistik 13 klemmi -
| Myyjä | Iv Pluss Tartu |
|---|---|
| Osoite | Soinaste küla, Kambja vald, Välja tn 11 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.