| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Hyötyajoneuvo |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 88 675 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 509NLN |
| VIN | ZFA25000002S11575 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2287 cm³ |
|---|---|
| 2.3 l | |
| Teho | 103 kW |
| Huippunopeus | 153 km/h |
| CO2 | 242 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.6 l/100km |
| • Maantiellä | 7.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.6 l/100km |
| Kokonaispaino | 3500 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2269 kg |
| Kantokyky | 1231 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 4035 mm |
| Istumapaikkoja | 3 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 5998 mm |
| Leveys | 2050 mm |
| Korkeus | 2522 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
-
| Myyjä | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Osoite | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.