| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Avoauto |
| Vuosi | 1939 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | - |
| Väri | Beesi |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 39DOD |
| VIN | - |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 5895 cm³ |
|---|---|
| 5.9 l | |
| Asetus | Etuosa |
| Teho | 132 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2350 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1850 kg |
| Kantokyky | 500 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1500 kg |
| Jarruton perävaunu | 600 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 6 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4860 mm |
| Leveys | 1820 mm |
| Korkeus | 1650 mm |
Tuotu valtiosta Kanada
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Professionaalselt taastaTud-ehitatud, kasutatud 80-ndate Dodge mootorit, automaatkasti ja vanaaegne roolisüsteem asendatud roolilatiga. Lisaks paigaldatud korralikud võimuga pidurid ja autopiloot.
| Myyjä | American Beauty |
|---|---|
| Osoite | Läike põik 1a, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | american.ee |
E-R 8.00-19.00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.