| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Kuorma-auto |
| Korimalli | Kuorma-auto |
| Vuosi | 2016 |
| Ajokilometrimäärä | 432 112 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | - |
| Värispesifikaatio | - |
| Ohjaamon mitat | - |
| Etujousitus | Ilma |
| Takajousitus | Ilma |
| Etupalkit | Levy |
| Takajarrut | Levy |
| Rek.nro | - |
| VIN | YV2XT40G2GA788347 Tarkista |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 375 kW |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 36000 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 17273 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 3900 mm |
| Mittastandardi | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 9699 mm |
| Leveys | 2600 mm |
| Korkeus | 3670 mm |
| Vuodepaikkoja | - |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Kerros | - |
| Pituus | 5992 mm |
| Leveys | 2514 mm |
| Korkeus | 1018 mm |
| Pituus | - |
|---|---|
| Leveys | - |
| Korkeus | - |
| Kallistuva | Ei |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Brand: VOLVO Model: FM 500 Structure: crane + tipper ( Hiab 144E-5 - 9010 PTO hours / boom 15 m / 720 kg - box L=5992 mm / W=2514 mm / H=1018 mm ) Year: 06.2016 Mileage: 432112 km VIN: ... A788347 Wheel formula: 8x4*4 WB: 3900 mm Engine: D13K500 VEB+ 375 Kw / 500 Hp / Euro 6 Gearbox: I-Shift ( AT2612E ) Suspension: air / air Brakes: disc Dimensions: L/W/H: 9699 mm / 2600 mm / 3670 mm Masses: full/empty: 36000 kg / 17273 kg
| Myyjä | KB Auto |
|---|---|
| Osoite | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.