| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 2026 |
| Ajokilometrimäärä | 5 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 300RAE |
| VIN | WAUZZZF19TD019965 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2995 cm³ |
|---|---|
| Teho | 250 kW |
| Huippunopeus | 240 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Plug-in hybridi (bensiini/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 3110 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2635 kg |
| Kantokyky | 475 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 3500 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2998 mm |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4998 mm |
| Leveys | 1996 mm |
| Korkeus | 1692 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 02.2030; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 26.02.2031 / 100 000 km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Kuulutuses välja toodud täishind on sõiduki hind uuena (145 000€)! NB! Tegemist on Audi Tallinna esindus sõidukiga, vaatamiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida! Pikendatud tehasegarantii - 5 aastat (2 aastat + 3 aastat lisagarantiid), läbisõiduni 100 000 km Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki! Hind sisaldab mootorsõiduki registreerimistasu.
| Myyjä | Audi Tallinn |
|---|---|
| Osoite | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | revalauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.