| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2016 |
| Ajokilometrimäärä | 155 300 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Beesi |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 065MPN |
| VIN | WBA4A710XGGK17723 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1997 cm³ |
|---|---|
| Teho | 180 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 157 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.7 l/100km |
| • Maantiellä | 5.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.7 l/100km |
| Kokonaispaino | 2155 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1705 kg |
| Kantokyky | 450 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1700 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2810 mm |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4638 mm |
| Leveys | 1825 mm |
| Korkeus | 1404 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vehicle booked until 03.05.2026
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Eestist BMW esindusest uuena ostetud. BMW esinduse ajalugu (väljavõte digitaalsel kujul olemas). Hind sisaldab mootorsõiduki registreerimistasu. Autoga on kaasas eraldi velgedel talverehvid. Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki!; broneeritud
| Myyjä | Audi Tallinn |
|---|---|
| Osoite | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | revalauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.