
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé-auto |
| Vuosi | 2016 |
| Ajokilometrimäärä | 120 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 278NDX |
| VIN | WDDYJ7HAXGA010650 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 4.0 l |
|---|---|
| Teho | 472 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1890 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1615 kg |
| Kantokyky | 275 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2630 mm |
| Istumapaikkoja | 2 |
|---|---|
| Ovien määrä | 2 |
| Pituus | 4563 mm |
| Leveys | 1939 mm |
| Korkeus | 1288 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2027; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Stage 3 Mercedes-AMG GT, mis on nii visuaalselt kui ka tehniliselt väga heas korras. Auto on turvalises seades, arendades 472 kW ja 950 Nm rattast (mootorist 543 kW ehk ~738 hj). Vajadusel võimalik seadistada ka 900+ hj peale, kuid reaalses sõidus ei ole selleks praktilist vajadust. Kiirendus 100–200 km/h vaid 4.8 sekundit. Tehtud mitmeid kvaliteetseid uuendusi: Uued billet hübriidturbod MTC Motorsport katalüsaatoritega downpipe’id (läbib ülevaatuse probleemideta) Carbon intake ja palju muud Kaasa tulevad catless downpipe’id ning originaalne tagaspoiler. Auto on ehitatud ja seadistatud VKM Motors poolt 2025. aasta sügisel. Registreerimistasu on tasutud. Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, markus@ferati.ee, +372 5450 0456
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.