
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | - |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 162 500 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 840XDX |
| VIN | WBA11BK050CF03662 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 4.4 l |
|---|---|
| Teho | 390 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2560 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1990 kg |
| Kantokyky | 570 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2975 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4972 mm |
| Leveys | 1868 mm |
| Korkeus | 1467 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027; Toodud riigist: Saksamaa; Garantii kehtib kuni 06.2026; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas seisukorras tehase Individual varustusega BMW M550i. Hooldused teostatud BMW esinduses. Õlivahetused teostatud iga 10 000km tagant. Esinduse ametlik hooldusajalugu: - 10.2020 / 6139 km - 03.2021 / 17 722 km - 07.2021 / 29 760 km - 02.2022 / 49 773 km - 04.2022 / 55 370 km - 05.2022 / 60 029 km - 08.2022 / 70 308 km - 11.2022 / 80 973 km - 02.2023 / 92 360 km - 08.2023 / 110 458 km - 01.2024 / 124 708 km - 03.2024 / 131 591 km - 07.2024 / 140 375 km - 03.2025 / 148 859 km - 08.2025 / 154 169 km - 03.2026 / 162 344 km Kehtiv garantii kuni 06.2026 ilma läbisõidupiiranguta. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272 ; Komisjonimüük
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.