| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2018 |
| Ajokilometrimäärä | 114 515 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 910BXP |
| VIN | JTEBR3FJ90K089986 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2755 cm³ |
|---|---|
| Teho | 130 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 197 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.5 l/100km |
| • Maantiellä | 6.5 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.5 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2410 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4840 mm |
| Leveys | 1885 mm |
| Korkeus | 1835 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vaihtomahdollisuus
Toyota Approved 24-kuuline garantii, 24-kuuline maanteeabi, 44 punkti tehniline kontroll Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega. Sõiduki hinnas ei sisaldu registreerimistasu.
| Myyjä | Elke Mustakivi |
|---|---|
| Osoite | Tähesaju tee 33/Mustakivi tee 21, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | elke.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.