| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 22 860 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | GWF83F |
| VIN | WBA65GP020N352491 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| Teho | 220 kW |
| Huippunopeus | 215 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2710 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4755 mm |
| Leveys | 1920 mm |
| Korkeus | 1660 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Utrustning Design & Exteriör: - 20" BMW lättmetallfälgar Aerodynamik 906 - Tonade rutor - Interiörlister Dark Graphite Komfort & Interiör: - Komfortöppning (keyless) - Eljusterbara stolar med minne - Sportstolar - Svankstöd fram - Stolsvärme fram - Eluppvärmd ratt - Automatisk klimatanläggning - Ambient interior light - Travel & Comfort system - Innerkamera - Inner- och ytterbackspeglar med automatisk avbländning Växellåda & Köregenskaper: - Automatväxellåda med paddlar - Belysning - Adaptiva LED-strålkastare Förarassistans & Säkerhet - Driving Assistant - Driving Assistant Plus - Active Guard - Adaptiv farthållare - Parking Assistant Plus - Däcktrycksövervakning - Larm - Aktivt fotgängarskydd Multimedia & Uppkoppling: - BMW Live Operating Area Professional - ConnectedDrive Services - Harman/Kardon surround sound system - DAB-radio - Trådlös mobilladdning - Personal eSIM - BMW Teleservices El & Laddning (Plug-in Hybrid) - Snabbladdning AC - Laddkabel Professional (Mode 3) - BMW IconicSounds Electric - Akustiskt fotgängarljud Övrigt: - Dragkrok - Bagagenät - Däckreparationskit
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.