| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 23 070 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | NYG14N |
| VIN | WBA65GP000N352327 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| Teho | - |
| Huippunopeus | 215 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2710 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4755 mm |
| Leveys | 1920 mm |
| Korkeus | 1660 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Design -Sportstolar -Aerodynamiska lättmetallfälgar (BMW lt-all.wheel aerodyn 906) Komfort & interiör -Eljusterbara säten med minne -Svankstöd fram -Sätesvärme fram -Rattvärme -Automatisk klimatanläggning -Komfortöppning (Comfort Access) -Tonade rutor (solskyddsglas) -Ambientbelysning interiör Travel & Comfort-system -Bagagenät Exteriör & belysning -Adaptiva LED-strålkastare Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -AC snabbladdning -Laddkabel (Mode 3) -Däcktrycksövervakning -Akustiskt fotgängarskydd (elbilsljud) -BMW IconicSounds Electric Assistans & säkerhet -Driving Assistant -Driving Assistant Plus -Active Guard -Parkeringsassistent Plus -Larmsystem -Aktivt fotgängarskydd -Interiörkamera Infotainment & uppkoppling -BMW Live Cockpit Professional -Harman/Kardon ljudsystem -DAB-radio -Trådlös laddning (Wireless Charging) -Personal eSIM Övrigt -Dragkrok Årlig skatt 360:- Finansiering från 7 826:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.