
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2017 |
| Ajokilometrimäärä | 119 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 888OTT |
| VIN | WP0ZZZ97ZJL144253 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 4.0 l |
|---|---|
| Teho | 404 kW |
| Huippunopeus | 310 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2795 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2385 kg |
| Kantokyky | 410 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2950 mm |
| Istumapaikkoja | 4 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 5049 mm |
| Leveys | 1937 mm |
| Korkeus | 1423 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2028; Toodud riigist: Soome; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Sõiduk on väga heas seisukorras. Kõik hooldused teostatud. Lisatud on sportsummuti. Auto on poleeritud ning kaetud keraamikaga. Lisavarustuse maksumus 83 000 eur. NB! Numbrimärk ei tule autoga kaasa. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.