
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 111 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 888RSG |
| VIN | WUAZZZF26LN900275 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 4.0 l |
|---|---|
| Teho | 441 kW |
| Huippunopeus | 305 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | - |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2740 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2241 kg |
| Kantokyky | 499 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2933 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4995 mm |
| Leveys | 1951 mm |
| Korkeus | 1444 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 01.2028; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Antud sõiduki puhul on registreerimistasu juba makstud, omanikuvahetus vaid 55 eurot. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.