
Ajoneuvolla on voimassa oleva takuu (03.12.2026)
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 88 250 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Punainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 949NPJ |
| VIN | TMAJA811BMJ064986 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Teho | 132 kW |
| Huippunopeus | 193 km/h |
| CO2 | 131 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 5.4 l/100km |
| • Maantiellä | 5.1 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.9 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1708 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4510 mm |
| Leveys | 1865 mm |
| Korkeus | 1650 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
ACC Pano 360 Keyless Garantii BRAVOAUTO GARANTII 6 KUUD VÕI 10 000 km Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Dokumendid on võimalik vormistada digitaalselt ja kontaktivabalt. Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki.
| Myyjä | Inchcape Tartu BMW esindus |
|---|---|
| Osoite | Välja tn 7, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa 61709 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | inchcape.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.